Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Stella Beach***** 7 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečno-oblázková pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Fitness
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Luxusní zrenovovaný hotelový komplex je situovaný přímo u krásné písčito-oblázkové pláže s lehátky a slunečníky zdarma přibližně 40 km od Alanye a Side v letovisku Alara (Turecko). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby bar, snack bar, připojení k internetu a Wi-Fi, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, skluzavky, dětský bazén, miniklub pro děti a dětské hřiště. Mimo hlavní restauraci si lze jednou za pobyt zajistit večeři v tématické restauraci – rybí a turecké. V hotelu lze nalézt široké relaxační zázemí – hammam, whirpool, sauna a masáže (za poplatek). Zároveň je hotel oblíbený pro své sportovní vybavení – fi tness, vnitřní bazén, plážový volejbal, kulečník a stolní tenis, které jsou zahrnuty v ceně, na pláži je možné využít za poplatek širokou nabídku vodních sportů. Hotel doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidné ubytování vysoké úrovně s kvalitními službami.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 750
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje s možností až 2 přistýlek (patrová postel), individuálně ovladatelná klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, fén, sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-14.30) a večeře (19.00-21.00) formou bufetu. Pozdní kontinentální snídaně (10.00-11.00). Snack (12.00-15.00). Půlnoční polévka (23.30-24.00). Neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00-24.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (pátek/pátek).
Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

<
>
Popis destinace

Alara je překrásnou a turisticky vyhledávanou oblastí Turecka u Středozemního moře. Lemuje jí pás rozlehlých písečných pláží, pyšnící se nádhernými vodopády, dominantními pohořími, ale také bohatou historií a úžasnými antickými stavbami.