Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Galeri Resort ***** 7 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečno-oblázková pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bazén se skluzavkami

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou se rozkládá v zahradě přímo na oblázkovo-písečné pláži v letovisku Ocurcalar (Turecko) mezi městy Side a Alanya. Hotel se skládá ze 2 hlavních budov a hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace, 3 á la carte restaurace (1x za pobyt zdarma, nápoje nejsou zahrnuty v ceně, nutná rezervace), lobby bar (Wi-Fi připojení zdarma), snack bar, pool bar a plážový bar. Bazén s oddělenou dětskou částí, bazén s tobogánem a 2 skluzavkami, vnitřní bazén, (lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži zdarma, plážové ručníky – 1 eur/výměna), miniklub, dětský koutek, minimarket, denní animační programy, večery s živou hudbou.

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
12 let
1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát
12 let

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda), individuální klimatizace, SAT/TV, telefon, minibar (nealko nápoje a pivo zdarma), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon.

Stravování

Ultra all inclusive: Snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední káva, čaj a zákusek, lehký snack a zmrzlina během dne, půlnoční občerstvení. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (24 hodin denně).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět
letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
příplatek, transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – sobota/sobota.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Menší turistické středisko Okurcalar se nachází cca 100km od letiště v Antalyii, cca 30 km od letoviska Alanya a 25 km od historického Side. Pláž v Okurcalaru je asi 150m dlouhá a je písčitá s menšími oblázky. Najdeme zde mnoho hotelů na vysoké úrovni s širokou nabídkou služeb pro své hosty. Samozřejmostí je stravování typu all inclusive, které probíhá formou bufetu, výběrem z mnoha lákavých pokrmů. Stravování je doplněno o neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů a malé svačiny v průběhu celého dne. V letovisku najdeme také bary a obchůdky, kde si lze koupit suvenýry či zajít na procházku. Na výlet se určitě vydejte za poznáním místní kultury a historie do okolních historických měst Side či Alanya.

Fakultativní výlety

Pamukkale
Jednodenní výlet za jednou z největších turistických atrakcí v Turecku. Pamukkale znamená v překladu "bavlníkový hrad" a jedná se o unikátní přírodní fenomén. Bílá travertinová jezírka jsou plná termální vody o teplotě 37°C. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis, které jsou spolu s Pamukkale zapsány na seznam UNESCO. Během výletu navštívíte továrnu na koberce, kde na vlastní oči uvidíte, jak se získává hedvábí a poznáte způsob ručního tkaní.

Turecká noc
Fantastická noční zábava v typické turecké stavbě – karavansarayi. Čeká vás břišní tanečnice, která se rozvlní v rytmu místních tónů, tradiční folklórní tanec, tančící islámští mniši – tzv. derviši – a chutná večeře s možností konzumace místních nápojů. Můžete se těšit na večer plný nezapomenutelných zážitků a poznáte nejrozmanitější turecké zvyky a tradice.

Perge, Aspendos, vodopády Kursunlu
Celodenní autobusový výlet, na kterém se již při první zastávce v antickém městě Perge vrátíte do minulosti. Nalézá se zde vše, co má každé správné antické město mít, přes amfiteátr až po lázně. Můžete zde spatřit krásná antická sloupoví, stačí jen zavřít oči a představit si město na vrcholu rozkvětu. Zajímavostí také je, že v dávných dobách bylo významným přístavem, lodní cesta byla však v průběhu dějin zasypána. Další zastávkou na tomto výletě je Aspendos, kde navštívíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Jeho kapacita je 20 000 sedadel a pravidelně jsou zde pořádány nejrůznější koncerty, lidové tance a bývají zde hrávána také starořecká dramata. Návštěva tohoto amfiteátru zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem. Před odjezdem zpět si ještě dopřejete odpočinek v národním parku u vodopádů Kursunlu.

Jeep safari
Dobrodružný výlet za poznáním krás vnitrozemí Turecka. Nenechte si ujít příležitost projet se zdejší lesnatou krajinou a podívat se ke skrytým zátokám, kde se budete moci také vykoupat.

Turecké lázně
Navštívit turecké lázně alespoň jednou za pobyt je téměř povinností. Vkročte do mramorových lázní, kde se budete cítit jako v dobách dávno minulých. Netradiční způsob masáže s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí. Dopřejte relax nejen svému tělu, ale i duši.

Delfinárium
Půldenní výlet za lachtany a delfíny, kde vás i vaše děti nadchnou jejich neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – plavání v bazénu s delfíny.