Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Grand Kaptan***** 7 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
50 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Bazén venkovní
Bazén se skluzavkami

Luxusní hotel v letovisku Tosmur (Turecko) je od soukromé písečné pláže oddělen pouze tunelem. K vybavení hotelu patří recepce s lobby barem, TV místnost, internetový koutek s wi-fi připojením, snack bar, večerní bar na střeše hotelu s jedinečnou vyhlídkou na Alanyi. K Vaší relaxaci je určeno menší relaxační centrum, osvěžit se můžete i u bazénu s lehátky a slunečníky zdarma. Pro ty nejmenší je zde připraveno dětské brouzdaliště a samostatný bazén se skluzavkami. Chcete-li svoji dovolenou strávit aktivně, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů na pláži a nebo navštívit potápěčskou školu. Atmosféra tohoto hotelu s kvalitními službami je zárukou ideálně strávené dovolené pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří vyhledávají bohaté noční vyžití.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, TV, internetové připojení, mini bar, telefon, sejf, fén, koupelna a balkon.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu, možnost připlacení all inclusive.
ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-14.00), večeře (19.30-21.30) formou bohatých švédských stolů, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (do 24.00).

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště / hotel / letiště
služby stálého delegáta
letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety pobyt na 7 nocí jsou z Brna a Ostravy.
Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Přímořská část Tosmur (Turecko) je vzdálená od centra Alanye cca 4 km, kam se dostanete lehce dostupným dopravním spojením anebo taxi. Tosmur má pláž, která má status modré vlajky. Při širokých plážích v této části najdete nespočetné množství obchodů, kaváren, restaurací a hotelů. Vstupy na pláže jsou bez poplatku.