Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Grand Uysal***+ 7 nocí

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
0 m
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Bazén venkovní

Tento hotel nacházející se v letovisku Tosmur (Turecko) jen 50 m tunelem od soukromé písečné pláže jistě uvítají všichni, kteří upřednostňují menší hotely s kvalitními službami. V klimatizované vnitřní či venkovní restauraci si budete moci vybrat z bohaté nabídky místních specialit. Můžete si posedět u poolbaru nebo u bazénu s dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma, zahrát si stolní tenis a biliár nebo si užít zasloužené relaxace v tureckých lázních, na masáži či v sauně. Hotel pořádá několikrát v týdnu animační programy. Chcete-li svoji dovolenou strávit aktivně, můžete si vybrat z pestré nabídky sportů na pláži, k nimž patří plážový volejbal a jízda na vodních lyžích nebo na banánu. Odvážnější pak mohou vyzkoušet parasailing. Milovníci nočního života jistě rádi vychutnají atmosféru krásného historického městečka Alanya vzdáleného 5 km. Hotel je příjemnou kombinací kvalitních služeb all inclusive a výhodné ceny. Klidné prostředí lze vyměnit za večerní ruch nedaleké Alanye.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 550
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Nově zařazeno v naší nabídce !

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace, TV/SAT, trezor (za poplatek), fén, telefon, koupelna a balkon. Na vyžádání jsou možné rodinné pokoje s ložnicí a obývacím pokojem s možností až 3 přistýlek či rodinné pokoje se 2 ložnicemi a obývacím pokojem až pro 6 osob.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře formou bufetu, odpolední snack a půlnoční polévka, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.30).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek
ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
leteckou přepravu tam i zpět
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Antalye (středa/sobota). Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy do Antalye (středa/sobota).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Přímořská část Tosmur (Turecko) je vzdálená od centra Alanye cca 4 km, kam se dostanete lehce dostupným dopravním spojením anebo taxi. Tosmur má pláž, která má status modré vlajky. Při širokých plážích v této části najdete nespočetné množství obchodů, kaváren, restaurací a hotelů. Vstupy na pláže jsou bez poplatku.