Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Pamukkale, Kappadokie, Antalya

KONYA • KAPPADOKIE • GÖREME • KARAVANSERÁJ SULTANHAN • PAMUKKALE • HIERAPOLIS • PERGE • ANTALYA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
prodloužení pobytu hotel 3* Na osobu / Na zájezd 5690
prodloužení pobytu hotel 4* Na osobu / Na zájezd 7890
prodloužení pobytu 3. osoba na přistýlce hotel 3* Na osobu / Na zájezd 4490
prodloužení pobytu 3. osoba na přistýlce hotel 4* Na osobu / Na zájezd 6690
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 3300
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
1. a 2. osoba na pokoji 3. osoba na přistýlce
termín polopenze polopenze
21.09.2019 - 28.09.2019 22 290,- 21 390,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Z Brna, Prahy a Ostravy odletíme do Antalye. Po příletu se přivítáme s průvodcem a odjedeme do hotelu v Antalyi.

2. den

Po snídani se vydáme do bývalého hlavního města Seldžucké říše, do Konye – města tančících dervišů. Navštívíme Muzeum Mevlany, který je považován za největšího islámského filozofa a zakladatele tančících dervišů. Myšlenky tohoto řádu jsou dodnes vyznávány mnoha věřícími. Poté odjedeme na ubytování v Kappadokii.

3. den:

Po snídani začneme náš celodenní výlet v nádherné oblasti Kappadokie nazývané měsíční krajinou. Tufová krajina byla vytvořena sopkami Erciyes a Hasan Dag. Vytryskáváním lávy a erozí vznikly početné přírodní formace. Navštívíme přírodní muzeum Göreme s mnoha nádherně dochovanými skalními kostely vyzdobenými freskami, které vytvořili v minulosti zde se ukrývající první křesťani. Projdeme se několika různými údolími, jako je Údolí mnichu, Holubí údolí, Bílé údolí a další. Absolvujeme panoramatický okruh se spoustou zajímavých zastávek na fotografování. Budeme mít také možnost spatřit slavného velblouda z tufu. Návrat na ubytování.

4. den:

Po snídani budeme pokračovat v poznávání Kappadokie. Vydáme do vesnice Ortahisar, která byla kdysi tvořena pouze obydlími ve skále. A protože nejlepším způsobem, jak poznat Kappadokii, je procházet se fantastickou a bizarní krajinou pěšky, absolvujeme další dvouhodinovou procházku nádherným Červeným údolím, kde rudě zbarvené skály lemují dominantu Kappadokie, Stolovou horu z tufu. Podíváme se také, jak vyrábí místní obyvatelé keramiku, která je pro ně jedním z hlavních příjmů. Návrat na ubytování.

5. den:

Po snídani se s Kappadokií rozloučíme a malebnou krajinou odjedeme na Pamukkale. Cestou navštívíme jedno z mnoha objevených podzemních měst, kde obyvatelé nacházeli útočiště převážně v dobách arabských nájezdů. Nenecháme si také ujít prohlídku karavanseráje Sultanhan. Tato mohutná stavba pevnostního charakteru pochází ze 13. století. Obdobné stavby nalezneme přibližně každých 40 km. Tato vzdálenost odpovídá zhruba dennímu pochodu velbloudích karavanů. Ubytujeme se v oblasti Pamukkale.

6. den:

Po snídani se vydáme na prohlídku Pamukkale. Pamukkale v překladu doslova znamená „Bavlněný hrad“ a je jedním z nejpůsobivějších přírodních útvarů v Turecku. Jedná se o termální pramen, který tvoří sérii bílých jezírek, svažujících se v terasách dolů. Svahy jsou pokryté travertinem, připomínající sníh nebo led. Byly to právě tyto termální prameny, které vedly na konci 2. století př. n. l. k založení lázeňského města Hierapolis. Město je známé svou obrovskou nekropolí s mnoha typy hrobů. Odpoledne si nenecháme ujít prohlídku dílny na vázání koberců. Poté se vydáme malebným pohořím Taurus do Antalye. Ubytování bude v hotelu na Turecké riviéře.

7. den:

Po snídani se vydáme na prohlídku města Perge, kde uvidíme zbytky nejdůležitějšího antického města této oblasti. V Antalyi navštívíme velké klenotnictví, kde budeme obdivovat zručnost zdejších zlatníků. V kožešnictví shlédneme přehlídku kožené módy a na vlastní kůži si vyzkoušíme nádherné modely bund a kabátů, které se nabízí k prodeji. Poslední návštěva bude patřit typickému tureckému bazaru. Nocleh v oblasti Antalye

8. den:

Transfer na letiště a odlet do ČR. Možnost prodloužení zájezdu o 4 noclehy v hotelu 4* na pláži, all inclusive.

9. den:

Ubytování na Turecké riviéře v hotelu all inclusive 4*, volno ke koupání a případným dalším výletům.

10. den:

Ubytování na Turecké riviéře v hotelu all inclusive 4*, volno ke koupání a případným dalším výletům.

11. den:

Ubytování na Turecké riviéře v hotelu all inclusive 4*, volno ke koupání a případným dalším výletům.

12. den:

Transfer na letiště a odlet do Brna, Prahy, Ostravy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• let Brno–Antalya–Brno
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery a dopravu klimatizovaným autobusem dle programu Turecku
• 7× ubytování v hotelech 3 a 4* ve 2lůžkových pokojích s prísluš.
• 7× polopenzi (snídaně a večeře)
• 6× obědy
• vstupy do objektů a místní průvodce s licencí
• služby českého průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 3.300 Kč

Slevy:
• 3. osoba na pokoji 900 Kč

MOŽNOST PRODLOUŽENÍ POBYTU O 4 NOCI:
Termíny 1.6. - 12.6. a 21.9. - 2.10.
• ve 2lůžkovém pokoji v hotelu 3* Altinkum Park 5 690 Kč
• ve 2lůžkovém pokoji v hotelu 4* Sandy Beach 7 890 Kč
• jednolůžkový pokoj na vyžádání
Možnosti fakultativních výletu:
Let balónem 160 €: cca 1 hodinu let balonem nad nádhernými údolími v Kappadokii. V brzkých ranních hodinách máte možnost sledovat východ slunce nad skalami a údolími v této úchvatné krajině. Po absolvování letu dostanete diplom a svůj nezapomenutelný zážitek zapijete sklenicí šampaňského. (Zájemci absolvují výlet dle povětrnostních podmínek brzy ráno před snídaní 3. nebo 4. den.)

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 20.10.2015
Dobrý den, v termínu od 23. 9. do 30. 9. 2015 jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu do Pamukkale, Kappadokie a Antalye. Zájezd to byl velice zajímavý. Moc se mi líbil. Snad jen první den po příletu jsme měli celý den volno (ve městě jsme byli většinou všichni poprvé, a tak jsme se tam jen tak toulali). Myslím si, že se mohla uskutečnit prohlídka s výkladem staré Antalye a přístavu. Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat průvodkyni paní Stáni Beranové za zajímavý výklad během celé cesty, a péči a čas, kterou nám během zájezdu věnovala. S přáním hezkého dne, Životská

Mail doručen: 16.10.2015
Dobrý den, děkuji tímto Vaší cestovní kanceláři za velmi dobře připravený a zorganizovaný 12 denní poznávací zájezd do Turecka v termínu od 23.9.-3.10.2015, který jsem absolvovala. Mé poděkování také patří české průvodkyni Stáni (bohužel nevím její příjmení) za vyčerpávající informace, které nám po celou dobu poskytovala. Také její turecký kolega průvodce i řidič autobusu byli velmi ochotní a spolehlivý. Lenka Michalcová

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video